Amerykańska marka Stawell, znana do tej pory z bogatej oferty w której dominowały wysokiej klasy drzwiczki dla kota obecnie oferuje również drzwi dla psów, które można zamontować tak w drzwiach wejściowych, jak i w murze, w szybie czy nawet w budzie dla psa. Tego typu drzwi dla psów umożliwiają psom swobodne przemieszczanie się między legowiskiem i ogrodem albo zapewniają psom właściwe warunki w budzie dla psa, którą chronią przed zimnem i wiatrem nie pozbawiając psa swobody jej opuszczania.

Co ciekawe tego typu drzwiczki dla psa występują w różnych kolorach: białe, brązowe, srebrne czy nawet w kolorze drewna. Drzwi są przeznaczone tak dla małych i średnich psów jak i dla ras wyjątkowo dużych. Największe drzwi dla psów umożliwiają ich zastosowanie dla psa o wadze nawet … 100 kg.! Wyższe modele tego typu drzwiczek Stawell wykonuje nie z popularnego plastyku ale z aluminium co powoduje, że mogą służyć przez naprawdę długi okres czasu. Duża oferta jeśli chodzi o drzwiczki dla kota i psa pozwala dopasować rozwiązanie dla większości czworonogów.

W ofercie znajdziesz zarówno zwykłe klasyczne drzwiczki jak i modele, które działają w trybie magnetycznym lub na zasadzie podczerwieni. Dzięki temu przez tego typu drzwi nie przejdzie nieproszony gość, a drzwiczki otworzą się tylko wtedy gdy podejdzie do nich zwierzak ze specjalną zawieszką do obroży. Sam montaż drzwiczek też nie jest kłopotliwy. Zobacz film poniżej, który prezentuje jak zamontować drzwi dla kota lub psa.

Tego typu rozwiązanie to naprawdę duże ułatwienie dla właścicieli psów i kotów, którzy dysponują własnym ogrodem i chcą zapewnić swoim pupilom maksimum swobody nie angażując się w ciągłe otwieranie i zamykanie drzwi wejściowych 🙂 Zobacz też wybrane produkty z oferty marki Staywell poniżej:

Duża oferta drzwiczek dla kotów i psów dostępna jest również w sklepach Obroza.pl czy PetSafe.pl.