Wielu właścicieli psów dba o swoje ogrody spędzając w nich każdą wolną chwilę. Aby wielogodzinna praca nie została zniweczona przez naszego pupila można zainwestować w urządzenie o nazwie elektryczny pastuch dla psa. Psy uwielbiają kopać w ulubionych miejscach czy obgryzać drzewka. Piękne lilie na oczku wodnym nie przetrwają skoku do wody rozpędzonego labradora. Nowo zasadzone cebulki mogą zostać szybko wykopane przez ciekawskiego szczeniaka. Podkopanie się pod krzewy ozdobne daje chłodzący cień w lato ale roślina może tego nie przetrwać. Niewidzialne ogrodzenie dla psa doskonale sprawdzi się dla pasjonatów ogrodu, którzy nabyli szczeniaka, który jak huragan niszczy wszystko co napotka na swojej drodze.

Dogtra EF3500 elektryczny pastuch dla psa

Niewidoczne ogrodzenie dla psa może zostać zamontowane nie szpecąc architektury ogrodu. Elektryczny pastuch dla psa składa się z centralki przewodu oraz odbiornika – obroża elektryczna dla psa. Centralka może zostać umieszczona w niewidocznym miejscu a przewód chroniący ogród umieszczony pod ziemią czy na płocie dzięki swojemu małemu przekrojowi. Obroża elektroniczna dla psa występuje w wielu rozmiarach i można bez problemu dopasować ją do wielkości pupila. Ułożenie kabla pozwala na stworzenie wielu kombinacji ochrony miejsc w ogrodzie.

Elektryczny pastuch dla psa EasyPet Barrier 300

Urządzenie niewidoczne ogrodzenie dla psów pomoże w rozwiązaniu problemu z niszczycielskim pupilem. Oprócz wersji dla psów istnieje również niewidzialne ogrodzenie dla kota, które można bez obaw zastosować u tych zwierząt aby np. ochronić dziecięcą piaskownicę. Elektryczny pastuch dla kota lub psa można zakupić w sklepach internetowych.