Posiadanie psa, czy kota jest jedną z najwspanialszych rzeczy, jakie mogą spotkać człowieka. Zwierzęta te są doskonałymi przyjaciółmi, które nie tylko będą nam oddane, ale także mogą sprawić wiele radości. Aby jednak nasz pupil był zadowolony z życia musi mieć możliwość zażywania ruchu w każdej chwili, kiedy tego potrzebuje. Nie zawsze jednak będziemy mogli sobie pozwolić na wychodzenie z domu, aby pies czy kot mógł się wybiegać. Na szczęście na rynku zoologicznym znajduje się firma, która posiada rozwiązanie z tej sytuacji. Najlepszym jest zamontowanie w frotowych lub tylnych drzwiach zewnętrznych specjalnych drzwiczek, które pozwolą naszemu pupilowi na wychodzenie z domu bez naszego udziału w każdej chwili. Drzwiczki Staywell to rozwiązanie stworzone dla każdego, kto oczekuje wygody i estetyki.

Wszystko o drzwiczkach dla psów i kotów

Wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów spodobają się wielu, a mnogość kolorów i wzorów pozwoli zadowolić nawet najbardziej wybredne gusta. Oczywiście w tym wypadku kolory oraz wzornictwo stanowią tylko dodatek i nie powinny decydować o naszym wyborze. Firma Staywell posiada w ofercie bardzo wiele różnych rodzajów drzwiczek. Każdy może dopasować je do rodzaju drzwi. Można wybierać pomiędzy systemami tradycyjnymi oraz zautomatyzowanymi. Zwykłe drzwi dla psa czy kota są rozwiązaniem ekonomicznym oraz zastosować może je każdy. Pies czy kot może przez nie swobodnie przechodzić. Z kolei systemy automatyczne wyróżniają się tym, iż będziemy mieli pewność, że do naszego domu nie dostanie się żaden obcy zwierzak. Drzwi takie posiadają wbudowaną blokadę, która w normalnych warunkach jest włączona i drzwiczek nie da się swobodnie otwierać. Zapobiegnie to częstym przypadkom, kiedy do domu dostawałyby się dzikie koty zwabione zapachem karmy czy domowego jedzenia.

Aby takich sytuacji uniknąć należy uaktywnić automatyczną blokadę, a nasz pupil musi jedynie posiadać przy sobie zawieszkę na obrożę, która nadaje sygnał wychwytywany przez czytnik umieszczony w drzwiczkach. W przypadku zgodności sygnału z zapisanym wzorcem, blokada jest wyłączana i kot czy pies może swobodnie dostać się do domu. Jak widać drzwiczki automatyczne to doskonałe rozwiązanie, które zostanie docenione przez bardzo wielu właścicieli zwierzaków. Firma Staywell nieustannie stara się ulepszać swoje produkty, dzięki czemu regularnie można spodziewać się nowości w tej branży. Jeśli zatem chcesz, aby twój pupil miał swobodę ruchu, a jednocześnie nie zawsze masz czas na to, by mu to zapewnić, drzwiczki firmy Staywell będą doskonałym wyborem.