Każdy z Nas lubi podróżować, Nasz pupil też może to polubić musi mieć jednak zapewnione odpowiednie warunki, aby czuł się komfortowo i bezpiecznie. Podróż z psem również może nam się niezbyt dobrze kojarzyć, np. z późniejszym czyszczeniem siedzeń oraz tapicerki. Tak jednak być nie musi, komfortowe warunki Naszemu psu oraz spokojną podróż zapewnią specjalnie zaprojektowane artykuły, aby pies miał dogodne warunki podczas podróży, a także dłuższych spacerów. Często na długich, upalnych spacerach lub w trakcie podróży Nasz pupil może odczuć wielkie pragnienie, a przy najbliższej kałuży lub stawie szybko zaspokaja swoje pragnienie. Nie wiemy jednak co tak naprawdę pije Nasz pies. A przecież nie chcemy, żeby był spragniony ani nabawił się jakiejś choroby.

Podróż z psem może być przyjemna i bezpiecznaIdealnym rozwiązaniem dla Naszego spragnionego pupila podczas dłuższych spacerów bądź podróży samochodem w upalne dni będzie  przenośny pojnik dla psa. Rozkładany pojnik jest niezwykle wygodny, można go przymocować do paska lub w razie potrzeby rozłożyć wtedy kiedy Nasz pupil poczuje wielkie pragnienie. Taki pojnik zajmuje bardzo mało miejsca dlatego powinien znaleźć się w każdym samochodzie, w którym podróżuje Nasz pupil, a także podczas długich upalnych spacerów. Z dala od domu rozłożony pojnik może również pełnić funkcję miski do podawania karmy. Ważne jest by pamiętać, że picie dużej ilości wody jest równie ważne dla ludzi jak i dla psów.

Wygodnym rozwiązaniem podczas wypraw za miasto z psem są paliki ziemne, czyli tak zwane wkręty ziemne. Paliki ziemne pozwolą pozostać psu na określonym obszarze nie ograniczając mu przy tym swobody, dodatkowo należy wyposażyć psa w łańcuch lub linkę wybiegową odpowiedniej długości. Dzięki temu zyskamy spokój i będziemy wiedzieli gdzie obecnie znajduje się Nasz pies oraz, że nikomu nie zagraża. Podróż z Naszym pupilem wcale nie musi skończyć się na odkurzaniu tylnej kanapy lub sprzątaniu całego samochodu. Doskonałym rozwiązaniem podczas podróży pociągiem lub samochodem są transportery, czyli kojce do samochodu. Kojce samochodowe są tak zaprojektowane, aby Nasz pupil czuł się komfortowo i wygodnie. Dodatkowo zapobiegają wierceniu się psa, a także zabezpieczają fotele przed zabrudzeniami z błota i sierści. Mata wykonana jest z materiałów antypoślizgowych, co gwarantuje Naszemu psu bezpieczeństwo i komfort jazdy podczas gwałtownych manewrów. Bezpieczeństwo Nasze i Naszych pupili w podróży jest najważniejsze dlatego warto pamiętać o odpowiednich produktach, które Nam to zapewnią.