W domu, w którym znajdują się psy lub też koty potrzebne są odpowiednie urządzenia, dzięki którym nasi pupile będą mogli swobodnie korzystać z dobroci świeżego powietrza na zewnątrz. Idealnym elementem, który powinien być zamontowany w każdym domu, w którym mieszka pies są drzwiczki Staywell. To prawdziwy uznany producent na rynku akcesoriów zwierzęcych. Tworzy swe produkty w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży, które pomaga mu w doskonaleniu, polepszaniu swych technologii. Jednym z przykładowych elementów, który powinien być w domu, w którym mieszka pies, są aluminiowe drzwi 620ML dla średnich psów. Są to bardzo dokładnie i precyzyjnie wykonane drzwiczki dla psa. Korzystać z nich mogą czworonogi o wadze dochodzącej do 18 kg.

Drzwiczki dla psów i kotów

W trosce o pupila, a także i o drzwi, drzwiczki zostały wyposażone w podwójną oprawę. Dzięki temu z zestawem została umieszczona jedna część, którą montujemy z zewnątrz i dodatkowa oprawa, którą montujemy od wewnątrz drzwi frontowych. Ten element może zostać wykorzystany do montażu zarówno w drzwiach PVC, drewnianych, metalowych, a nawet i też w ścianach. Tego typu akcesorium z pewnością również zainstalować możesz w psiej budzie. Wtedy to zapewnisz swemu psu ciepło przez całą zimę. Niezmiernie ważne jest dbanie o to, by twój pies, który mieszka na zewnątrz w czasie chłodów miał również zapewnione godziwe warunki bytu.

Drzwi aluminiowe marki Staywell zostały wyposażone w elastyczną klapkę. To sprawi, że klapa powróci na swoje miejsce, dopasuje się do otworu i będzie chronić przed porywistym wiatrem. By tego jeszcze lepiej dokonać, elastyczna klapka posiada po bokach specjalne wypustki, dzięki którym łatwo przylegnie do ramki, a dodatkowo nie będzie poruszana porywistymi podmuchami wiatru, deszczu, czy śniegu. Na dole została wyposażona w specjalny magnes, dzięki czemu lepiej przylegnie do ramki i szczelniej zabezpieczy przed wtargnięciem do wewnątrz śniegu, deszczu, wiatru. Przy wyjściu pies oczywiście sobie z nimi poradzi. Do zestawu marki Staywell jest także dołączona wyjmowana klapa, która dokładnie blokuje przejście i jest idealnym rozwiązaniem wtedy, gdy wyjeżdżamy na wakacje, do rodziny znajomych i pragniemy, by nasz dom nie miał słabych punktów w zabezpieczeniach. To tylko jeden produkt z bogatej oferty marki Staywell, który idealnie wkomponuje się w wystrój każdego domu. W ofercie sklepu Easypet.pl znajdziesz również szeroką gamę innych produktów dla zwierząt.