Naprawdę interesujące produkty przeznaczone dla psa można znaleźć przede wszystkim w internecie. Zresztą czego tak naprawdę znaleźć tam nie można ? Ponadto zakupy w sieci prezentują się bardziej atrakcyjnie cenowo niż zakupy w sklepach stacjonarnych. I dlatego też wiele osób kupuje karmę dla psa, akcesoria dla psów czy obroże elektryczne do tresury wyłącznie za pośrednictwem sklepów internetowych. Łatwo, szybko i przyjemnie, bo nie trzeba wychodzić z domu. A co najważniejsze: TANIEJ !

Akcesoria dla psa takie jak ubrania czy też kolorowe obroże również kupuje się wygodniej przez Internet. Po pierwsze – w sklepie internetowym jest duży wybór, po drugie – tego typu produkty są znacznie tańsze w sklepach internetowych niż w tradycyjnych sklepach zoologicznych. Zatem podsumowując wątek ekonomiczny zakupów dla psa – warto robić to poprzez sklepy internetowe.

W sklepach internetowych można także znaleźć to czego nie możemy dostać w sklepach stacjonarnych. Dla przykładu, w Internecie nabyć można specjalne ultradźwiękowe tresery dla psów. W sklepach zoologicznych stacjonarnych są one nie do zdobycia. A są to urządzenia stosunkowo niedrogie, biorąc po uwagę ich użyteczność. Z udziałem naszej konsekwencji i takiego tresera możemy nawet dorosłego psa w końcu nauczyć sztuki jaką jest chodzenie przy nodze bez szarpania smyczy (w zakresie dużego wyboru elektronicznych obroży polecamy takie strony jak tresura-psa.pl czy easypet.pl).

Posiadanie psa wiąże się z różnymi obowiązkami i przede wszystkim z odpowiedzialnością. Dlatego rynek zoologiczny z roku na rok oferuje coraz więcej ciekawych przedmiotów i urządzeń, które pozwalają rozwiązać najbardziej typowe problemy z psem, a które to produkty chcemy Państwu prezentować na tym portalu.

Co ciekawego znajdziemy w internetowych sklepach zoologicznych ?

Każdemu psu, którego ucieczki na samotne wędrówki po okolicy są nieposkromione, zaleca się założenie specjalnego lokalizatora. Lokalizatory dla psów występują jako radiowe lub GPS dla psa oraz także w formie obroży, a ta z kolei wyposażona jest w nadajnik GPS, który informuje nas o aktualnym położeniu psa. Ciekawe produkty tego typu oferuje Loc8tor, SportDOG czy Geodog. Są również dostępne specjalne lokalizatory dźwiękowe Dogtra czy Num’axes. Psa możemy więc zlokalizować dźwiękiem w obroży na krótkim dystansie, radiowo na średni dystans czy wręcz na całym świecie dzięki technologii GPS dla psa.

Niewiele jednak osób wie o istnieniu takich cudów techniki, które możemy określić nawet mianem „mikrotechniki”. Mikro – bowiem wszystkie urządzenia, które miałby nosić pies są niesłychanie małe i lekkie. Nie sprawiają zbędnego dyskomfortu podczas noszenia. Również znane bardziej obroże elektroniczne trafiają do sklepów w coraz nowszych i ulepszonych wersjach. Obroża elektroniczna czy też obroża antyszczekowa, którą można nabyć dziś w niczym nie jest już podobna do tych z przed kilku lat. Warto porównać ofertę takich obroży jak: PetSafe, Innotek, SportDOG.

Jednymi z najbardziej polecanych zabezpieczeń przed ucieczką psów jest ostatnio niewidoczne ogrodzenie. Tego typu system to dosyć świeży trend w tego typu zabezpieczeniach. Określić go można właśnie słowem trend, ponieważ nie robi psu krzywdy tak jak klasyczny pastuch elektryczny, który de facto przeznaczony jest dla owiec i krów, czyli zwierząt hodowlanych. Co więcej nie szpeci on ogrodu. Warto poszukać takich systemów jak Innotek, Radio Fence czy też odstraszaczy do stosowania w domu: ssscat, pawz away deluxe. Dzięki takim rozwiązaniom można eliminować pojawianie się psa lub kota w nie najlepszym do tego miejscu 🙂

Co jeszcze ciekawego znaleźliśmy w internecie dla psów lub dla wychodzących z domu kotów ? Na przykład dla tych którzy borykają się z problemem pupila opuszczającego dom i czekającego potem pod drzwiami mamy ciekawe rozwiązanie: elektroniczne dzwonki bezprzewodowe dla psów 🙂 Tak, tak. Nie trzeba będzie się więcej martwić, że pupil czeka na zewnątrz i drapie w drzwi lub okno … Kiedy nasz pies lub kot pojawi się pod drzwiami usłyszymy dzwonek ! Tego rodzaju dzwonki znajdziesz w internecie wpisując w wyszukiwarkę „Doggy Phone Deluxe dzwonek” lub dla kota: „Kitty Phone Deluxe dzwonek”.

Niezwykle ciekawą propozycją dla psów są też takie produkty jak drzwi dla psa Staywell. W szerokiej ofercie tej marki znajdziesz drzwiczki dla psów do montażu w drzwiach, ścianach, oknach czy nawet w … budzie dla psa. W polskim internecie duży wybór innowacyjnych produktów dla psów znajdziesz w takich sklepach jak easypet.pl, pupil24.pl czy abctresury.pl.

Jeśli szukasz recenzji jakiegoś produktu, systemu czy sposobu na rozwiązanie problemu z psem wpisz szukaną frazę w wyszukiwarkę, która znajduje się na górze naszej strony po prawej stronie. Jeśli natomiast masz inny ciekawy produkt dla psów napisz do nas lub po zarejestrowaniu się w naszym serwisie dodaj nowy wpis na naszej stronie.