Od niedawna można wypożyczyć obrożę elektroniczną do tresury psów. Z pewnością warto wypróbować takie urządzenie, jeżeli nie miałeś z nim wcześniej styczności. A nawet jeśli już kiedyś korzystałeś z elektronicznej obroży to wypożyczenie pomoże Ci w wyborze konkretnego modelu. Wypożyczenia obroży elektronicznej można dokonać w sklepach PetSafe.pl, Innotek.com.pl, oraz SportDog.pl

Możliwość wypożyczenia obejmuje obroże antyszczekowe, obroże treningowe z pilotem oraz nawet niewidzialne ogrodzenia. Marki, które można wypróbować to właśnie PetSafe, Innotek i SportDog. Wszystkie te obroże elektroniczne zasilane są na doładowywany akumulatorek, więc nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z zakupem baterii.

Cena tygodniowego wypożyczenia zaczyna się od czterdziestu dziewięciu złotych. Wszystko zależne jest od tego co tak naprawdę chcemy wypożyczyć. Oczywiście należy też uiścić kaucję, ale bez obaw – zwrotną. Wypożyczyć takie urządzenia można na tydzień. Tydzień spokojnie wystarczy na to, żeby zapoznać się z działaniem obroży elektronicznej. Dodatkowo każdy kto skorzysta z wypożyczenia obroży otrzyma pięcioprocentowy rabat na zakup nowego urządzenia.